15830-2024 - Resultaat
België – Beroepsopleidingsdiensten – Oriënterende en voorbereidende acties
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Oriënterende en voorbereidende acties
Beschrijving: Oriënterende en voorbereidende acties
Interne identificatiecode: 2023_50187
Type procedure: Andere procedure in één fase
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 80530000 Beroepsopleidingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2023_50187 - 1
Beschrijving: Oriënterende en voorbereidende opleidingen
Interne identificatiecode: 1