2. Procedure
Procedure
Titel: Digitalisering Bouwvergunningen
Beschrijving: Ten behoeve van de informatievoorziening naar haar burgers en medewerkers is Gemeente Almelo voornemens haar gehele bouwarchief te gaan digitaliseren. Momenteel vindt een intensief voorbewerkingstraject plaats waarbij alle dossiers worden geschoond en omgepakt in zuurvrij papier. Gemeente Almelo heeft besloten om de dienst Europees aan te besteden. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne identificatiecode: 2024/0823AWB
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79999100 Scanningsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Ten behoeve van de informatievoorziening naar haar burgers en medewerkers is Gemeente Almelo voornemens haar gehele bouwarchief te gaan digitaliseren. Momenteel vindt een intensief voorbewerkingstraject plaats waarbij alle dossiers worden geschoond en omgepakt in zuurvrij papier. Gemeente Almelo heeft besloten om de dienst Europees aan te besteden.
Interne identificatiecode: 1