Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72500000 Informaticadiensten
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Sint-Niklaas (BE236)
Land: België
Waarde
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 360 000,00 EUR