Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Financieel Informatie Systeem (FIS)
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
II.1.4.
Korte beschrijving
De Gemeente Nijmegen is op zoek naar een dienstverlener voor het beschikbaar stellen van de oplossing voor het Financieel Informatie Systeem (FIS) gemeente Nijmegen. Wij doen dit via een Europese Openbare Aanbesteding. U kunt zich, als potentiële dienstverlener, voor deze aanbesteding inschrijven. In het tabblad 'Vragenlijsten' leest u alle informatie die u hiervoor nodig heeft.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 48000000 Software en informatiesystemen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Schrijft u zich in en gunnen wij de Opdracht aan u? Dan sluit u een Overeenkomst met de Aanbestedende dienst.
De Overeenkomst wordt gesloten voor het leveren van diensten van de gevraagde Oplossing betreffende een Financieel Informatie Systeem voor de gemeente Nijmegen zoals beschreven in deze aanbesteding en bijbehorende Programma van Eisen.
Inlichtingen over middelen van de Europese Unie De aanbesteding houdt verband met een project en/of een programma dat met middelen van de EU wordt gefinancierd: neen