158550-2024 - Resultaat
Nederland – Dienstverlening door ingenieurs – Ingenieursdiensten riolering
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Ingenieursdiensten riolering
Beschrijving: Het betreft verschillende rioleringsgerelateerde ingenieursdiensten, o.a.: - hydraulische berekeningen en advies voor vrij verval riolering, pompen en persleidingen; - civieltechnische riooldiensten; - kostenraming en bestekcalculatie; - directievoering en toezicht tijdens uitvoeringswerkzaamheden; - ontwerpen van tekeningen. Voor een compleet overzicht van de diensten, zie de aanbestedingsdocumenten maximale waarde €1.000.000,-
Interne identificatiecode: INK23-08-159
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
Aanvullende classificatie (cpv): 71318000 Technische advies- en raadgevingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Het onderwerp van deze aanbesteding betreft rioleringsgerelateerde ingenieursdiensten. Zie de aanbestedingsdocumenten voor een nadere toelichting maximale waarde is € 1.000.000,- voor 4 jaar
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: verlenging