See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst met betrekking tot het reinigen van pompstations, inclusief interventies
Beschrijving: De onderhavige overeenkomst betreft een raamovereenkomst voor het reinigen van diverse pompstations, bufferbekkens, eventueel septische putten en overige bijhorende ondergrondse kamers in het werkingsgebied van Farys. De opdracht omvat zowel periodieke reinigingen als interventies, inclusief de afvoer én verwerking van het slib. De overeenkomst wordt opgedeeld in 4 percelen: • Perceel 1: Regio West; • Perceel 2: Regio Centrum Noord; • Perceel 3: Regio Centrum Zuid; • Perceel 4: Regio Oost. Indicatief kan rekening worden gehouden met een aanvang van het contract op 17 NOVEMBER 2025. De overeenkomst zal worden afgesloten voor een periode t.e.m. 31 DECEMBER 2029.
Interne identificatiecode: Z-ALL-24-002
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90470000 Diensten voor rioolreiniging
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Z-ALL-24-002 - 1 - Regio West
Beschrijving: De onderhavige overeenkomst betreft een raamovereenkomst voor het reinigen van diverse pompstations, bufferbekkens, eventueel septische putten en overige bijhorende ondergrondse kamers in het werkingsgebied van Farys (Regio West). De opdracht omvat zowel periodieke reinigingen als interventies, inclusief de afvoer én verwerking van het slib.
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Z-ALL-24-002 - 2 - Regio Centrum Noord
Beschrijving: De onderhavige overeenkomst betreft een raamovereenkomst voor het reinigen van diverse pompstations, bufferbekkens, eventueel septische putten en overige bijhorende ondergrondse kamers in het werkingsgebied van Farys (Regio Centrum Noord). De opdracht omvat zowel periodieke reinigingen als interventies, inclusief de afvoer én verwerking van het slib.
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Z-ALL-24-002 - 3 - Regio Centrum Zuid
Beschrijving: De onderhavige overeenkomst betreft een raamovereenkomst voor het reinigen van diverse pompstations, bufferbekkens, eventueel septische putten en overige bijhorende ondergrondse kamers in het werkingsgebied van Farys (Regio Centrum Zuid). De opdracht omvat zowel periodieke reinigingen als interventies, inclusief de afvoer én verwerking van het slib.
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Z-ALL-24-002 - 4 - Regio Oost
Beschrijving: De onderhavige overeenkomst betreft een raamovereenkomst voor het reinigen van diverse pompstations, bufferbekkens, eventueel septische putten en overige bijhorende ondergrondse kamers in het werkingsgebied van Farys (Regio Oost). De opdracht omvat zowel periodieke reinigingen als interventies, inclusief de afvoer én verwerking van het slib.
Interne identificatiecode: 4