158580-2025 - Resultaat
België – Desktop computers – Raamovereenkomst voor het leasen van publiekspc’s met software voor Openbare Bibliotheek Brugge
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het leasen van publiekspc’s met software voor Openbare Bibliotheek Brugge
Beschrijving: De Openbare Bibliotheek Brugge wil in al haar huidige en toekomstige vestigingen pc’s voor het publiek blijven aanbieden. Het gaat om twee types toestellen: 1. Toestellen voor het raadplegen van de catalogus, het controleren van beschikbaarheid en toegang tot digitale bibliotheekdiensten 2. Publiekspc’s voor raadpleging van informatie en digitale collecties, gebruik van officetoepassingen voor school, thuis of werk, toegang tot digitale dienstverlening en cultuurbeleving. De bibliotheek wil hiervoor een totaaloplossing waarin de leasing van de toestellen en toebehoren (over een periode van 5 jaar), softwarelicenties en support in hetzelfde pakket zijn samengebracht. In totaal gaat het om minimaal 60 toestellen verspreid over 13 vestigingen. Daarnaast wil de bibliotheek aan haar gebruikers ook een gebruiksvriendelijke oplossing aanbieden waarmee de bezoekers van de bibliotheek tegen betaling documenten kunnen afdrukken. De betaling van de gemaakte kosten verloopt via het bibliotheeksysteem Wise. Voor een verdere toelichting van de opdracht, zie deel 8. Technische voorschriften in de selectieleidraad.
Interne identificatiecode: BRUGGE-2024-015-SVC
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30213300 Desktop computers
Aanvullende classificatie (cpv): 30237000 Onderdelen, toebehoren en benodigdheden voor computers, 48160000 Software voor bibliotheek, 48773000 Printersoftware-faciliteiten, 30231000 Computerschermen en -consoles
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1