158745-2024 - Resultaat
Nederland – Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging – Beveiligingsdiensten
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Beveiligingsdiensten
Beschrijving: Hogeschool Leiden wenst met deze aanbesteding het selecteren en contracteren van één opdrachtnemer voor beveiligingsdiensten op de hogeschool. De gewenste dienstverlening heeft betrekking op het hoofd- en bijgebouwen van Hogeschool Leiden. De scope bevat onderstaande onderdelen: - openingsronden; - brand/sluitronden; - preventieronden; - inbraak en calamiteiten' - receptie en balie diensten; - BHV diensten; - ad hoc/ events
Interne identificatiecode: 653676-23
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
5. Perceel
Perceel: LOT-0000