2. Procedure
Procedure
Titel: Gemeente Opwijk: Ontwerp en bouw van een sporthal en jeugdlokalen
Beschrijving: Ontwerp en bouw van een sporthal en jeugdlokalen te Opwijk
Interne identificatiecode: S1363
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: S1363 - 1
Beschrijving: Gemeente Opwijk: ontwerp en bouw van een multidisciplinaire sporthal, jeugdlokalen en bijhorende omgevingsaanleg
Interne identificatiecode: 1