158797-2024 - Mededinging
Nederland – Reparatie en onderhoud van uitrusting in gebouwen – Correctief en preventief onderhoud, vervanging en uitbreiding werktuigbouwkundige en elektrotechnische installaties
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Correctief en preventief onderhoud, vervanging en uitbreiding werktuigbouwkundige en elektrotechnische installaties
Beschrijving: - preventief onderhoud ter instandhouding van het optimaal, veilig en doelmatig functioneren van de installatie(s) teneinde de bedrijfszekerheid en de nominale levensduur te waarborgen en het aantal storingen tot een minimum te beperken, alsmede het verhelpen van kleine defecten en storingen aan installaties. - correctief onderhoud voor het verhelpen van klachten, storingen en/of mankementen middels reparaties en/of vervangingen. - vervanging van bestaande- en uitbreiding van nieuwe installaties en duurzaam afvoeren installaties conform geldende milieuwetgeving. 45 objecten (gebouwen)
Interne identificatiecode: Z/23/485003
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50700000 Reparatie en onderhoud van uitrusting in gebouwen
Aanvullende classificatie (cpv): 50710000 Reparatie en onderhoud van elektrische en mechanische uitrusting in gebouwen, 50720000 Reparatie en onderhoud van centrale verwarming, 50730000 Reparatie en onderhoud van koelinstallaties, 50760000 Reparatie en onderhoud van openbare toiletten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Standaard werktuigbouwkundige en elektrotechnische installaties
Beschrijving: Technisch complexe installaties bestaan uit meerdere onderdelen die op verschillende manieren onderling verbonden kunnen zijn. Indien een gebouw een technisch complexe installatie bevat worden alle installaties in dat gebouw aangemerkt als technisch complex. Via bijlagen 5A. en 5B. Prijzenblad kan men achterhalen welke gebouwen aangemerkt zijn als standaard of technisch complex. 23 objecten (gebouwen)
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengingsoptie
Perceel: LOT-0002
Titel: Technisch complexe werktuigbouwkundige en elektrotechnische installaties
Beschrijving: Technisch complexe installaties bestaan uit meerdere onderdelen die op verschillende manieren onderling verbonden kunnen zijn. Indien een gebouw een technisch complexe installatie bevat worden alle installaties in dat gebouw aangemerkt als technisch complex. Via bijlagen 5A. en 5B. Prijzenblad kan men achterhalen welke gebouwen aangemerkt zijn als standaard of technisch complex. 20 objecten (gebouwen)
Interne identificatiecode: 2