See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor de levering van: Sugammadex, Rocuronium, Propofol, Midazolam, Dexmedetomidine, Cisatracurium, Droperidol, Etomidaat, Esketamine, Ropivacaïne, Sufentanil
Beschrijving: Raamovereenkomst voor de levering van: Sugammadex, Rocuronium, Propofol, Midazolam, Dexmedetomidine, Cisatracurium, Droperidol, Etomidaat, Esketamine, Ropivacaïne, Sufentanil
Interne identificatiecode: PPP0VQ-179/5044/000002056
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33600000 Farmaceutische producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Sugammadex
Beschrijving: Sugammadex
Interne identificatiecode: 1) Sugammadex_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Rocuronium
Beschrijving: Rocuronium
Interne identificatiecode: 000002056_2
Aanvullende classificatie (cpv): 33141200 Katheters
Perceel: LOT-0003
Titel: Propofol
Beschrijving: Propofol
Interne identificatiecode: 000002056_3
Perceel: LOT-0004
Titel: Midazolam
Beschrijving: Midazolam
Interne identificatiecode: 000002056_4
Perceel: LOT-0005
Titel: Dexmedetomidine
Beschrijving: Dexmedetomidine
Interne identificatiecode: 000002056_5
Perceel: LOT-0006
Titel: Cisatracurium
Beschrijving: Cisatracurium
Interne identificatiecode: 000002056_6
Perceel: LOT-0007
Titel: Droperidol
Beschrijving: Droperidol
Interne identificatiecode: 000002056_7
Perceel: LOT-0008
Titel: Etomidaat
Beschrijving: Etomidaat
Interne identificatiecode: 000002056_8
Perceel: LOT-0009
Titel: Esketamine
Beschrijving: Esketamine
Interne identificatiecode: 000002056_9
Perceel: LOT-0010
Titel: Ropivacaïne
Beschrijving: Ropivacaïne
Interne identificatiecode: 000002056_10
Perceel: LOT-0011
Titel: Sufentanil
Beschrijving: Sufentanil
Interne identificatiecode: 000002056_11