159141-2024 - Mededinging
België – Aardolieproducten, brandstof, elektriciteit en andere energiebronnen – Raamovereenkomst voor de huur van een mobiele pompinstallatie met stroomvoorziening
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor de huur van een mobiele pompinstallatie met stroomvoorziening
Beschrijving: Voorwerp van deze leveringen: Opdracht betreffende het voorzien van een tijdelijke pompinstallatie inclusief alle toebehoren (leidingwerk, sturing, stroomproductie, energieleveringen, …) en het voorzien van een tijdelijke stroomvoorziening inclusief alle toebehoren (stroomproductie, energieleveringen, …). Toelichting: Door de klimaatverandering – droogteproblematiek is de realisatie van een tijdelijke pompinstallatie noodzakelijk welke het waterpeil in de rechteroeverdokken constant houdt. Deze installatie geïnstalleerd in de schuilhaven van de Zandvlietsluis pompt water over van de schelde naar de rechteroeverdokken. Dit gedurende een contractuele periode van 1 juni 2024 tot 30 september 2024.
Interne identificatiecode: PPP0B3-15958/4281/B11156
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 09000000 Aardolieproducten, brandstof, elektriciteit en andere energiebronnen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Raamovereenkomst voor de huur van een mobiele pompinstallatie met stroomvoorziening
Interne identificatiecode: B11156