159171-2023 - MededingingNederland-Utrecht: Energie en aanverwante diensten
Aankondiging van een opdracht – speciale sectoren
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/25/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Landelijk - Uitvoering werkpakketten Vrije Leverancierskeuze (VLK)
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
71314000 Energie en aanverwante diensten
II.1.4.
Korte beschrijving
ProRail heeft behoefte aan dienstverlening voor de uitvoering werkpakketten Vrije Leverancierskeuze.
Ten behoeve van het faciliteren van Vrije Leverancierskeuze (VLK) voor gemeten tractie-energie voor spoorvervoerders. Het doel van deze aanbesteding is om per perceel met één partij een overeenkomst van opdracht te sluiten betreffende de uitvoering werkpakketten Vrije Leverancierskeuze hierna te noemen ‘de opdracht’, om invulling te geven aan deze behoefte. Zie verder de leidraad.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel A
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Geraamde uren: 1.470
Perceel B
Perceel nr.: 2
Geraamde uren: 2.940
Perceel D
Perceel nr.: 3
Geraamde uren: 5.940
Perceel E
Perceel nr.: 4
Geraamde uren: 2.360
Perceel F
Perceel nr.: 5
Geraamde uren: 2.100