See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Bouwkundig aannemer
Beschrijving: Deze aanbesteding betreft de Europese aanbesteding volgens de Openbare procedure voor het uitvoeren van bouwkundige werkzaamheden inclusief aanpalende.
Interne identificatiecode: T103977
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Werken
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45214000 Gebouwen voor onderwijs en onderzoek, 45214300 Bouwwerkzaamheden voor school voor hoger onderwijs, 45400000 Afwerking van gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Bouwkundig aannemer perceel 1 Enschede
Beschrijving: Bouwkundige werkzaamheden inclusief bouwkundig onderhoud voor de locaties in Enschede.
Interne identificatiecode: T103977 - perceel 1
Aanvullende classificatie (cpv): 45400000 Afwerking van gebouwen
Perceel: LOT-0002
Titel: Bouwkundig aannemer perceel 2 Deventer & Apeldoorn
Beschrijving: Bouwkundige werkzaamheden inclusief bouwkundig onderhoud voor de locaties in Deventer & Apeldoorn
Interne identificatiecode: T103977 - perceel 2