159765-2025 - Mededinging
België – Installeren van verwarming, ventilatie en airconditioning – Raamovereenkomst voor het vervangen en vernieuwen van regelapparatuur van luchtgroepen voor het Ziekenhuis Oost-Limburg
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het vervangen en vernieuwen van regelapparatuur van luchtgroepen voor het Ziekenhuis Oost-Limburg
Beschrijving: Onderhavige opdracht is een raamovereenkomst met meerdere deelnemers voor werken en heeft als voorwerp het vervangen en vernieuwen van regelapparatuur van luchtgroepen voor het Ziekenhuis Oost-Limburg AV. Toelichting van de opdracht: De opzet van de raamovereenkomst is om planmatig de sturingsborden van een 70-tal luchtgroepen aangestuurd door oude regelapparatuur, om te bouwen naar nieuwe hardware met als doel de bedrijfszekerheid van de luchtgroepen te vergroten, energie-efficiëntere regeling te bekomen, etc. De opdracht is een raamovereenkomst voor werken zoals bedoeld in art. 2, 19° van de Wet overheidsopdrachten. De opdracht zal worden gesloten in de vorm van een raamovereenkomst met meerdere deelnemers, waarbij in de raamovereenkomst niet alle voorwaarden bepaald zijn en de deelnemers toegelaten tot de raamovereenkomst per deelopdracht in mededinging worden gesteld door het organiseren van een minicompetitie. De aanbestedende overheid zal voor deze deelopdrachten een minicompetitie organiseren waarbij hij zich de mogelijkheid behoudt om de gunningscriteria te wijzigen. Tijdens de fase van de minicompetitie behoudt de aanbestedende overheid zich ook de mogelijkheid om, indien nodig, te onderhandelen met één of meerdere inschrijvers. De opdracht wordt verder omschreven onder IV. Technische bepalingen Duurtijd van de opdracht: De overheidsopdracht wordt gesloten voor een periode van 48 kalendermaanden. Maximale waarde van de opdracht: Deze raamovereenkomst heeft een maximale waarde, over de volledige looptijd van de opdracht van € 500.000 excl. btw. De aanbestedende overheid wijst de inschrijvers erop dat bij de bepaling van de vermelde maximale waarde niet is uitgegaan van de vermoedelijke hoeveelheden die in de inventaris zijn opgenomen en deze maximale waarde bijgevolg geen indicatie vormt voor het offertebedrag waarmee kan worden ingeschreven. Het betreft daarentegen de maximale waarde van de raamovereenkomst, vastgesteld op basis van de maximaal te bestellen hoeveelheden over alle opdrachten die binnen de raamovereenkomst kunnen worden geplaatst heen. Er worden geen minimale afnames gegarandeerd. Om de omvang van de opdracht te kunnen controleren, zullen de uitgaven binnen de raamovereenkomst worden gemonitord en zullen indien nodig maatregelen worden genomen om enerzijds te voorkomen dat de maximale waarde van de opdracht zou worden overschreden. Leverplaats: Ziekenhuis Oost-Limburg, campus Sint-Jan, Synaps Park 1, 3600 Genk Ziekenhuis Oost-Limburg, campus Sint-Barbara, Bessemerstraat 478, 3620 Lanaken
Interne identificatiecode: PPP0R9-270/5077/2025-270
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45331000 Installeren van verwarming, ventilatie en airconditioning
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025-270_1