2. Procedure
Procedure
Titel: AI 2026-0030 - Puccini Bestratingsmaterialen
Beschrijving: Puccini Bestratingsmaterialen Naast de mogelijkheid om bestellingen te plaatsen zijn er in deze raamovereenkomst samenwerkingsprincipen beschreven waarbij leverancier en opdrachtgever samenwerken ter ondersteuning van de ontwikkeling van duurzame bestratingsmaterialen. Zodoende kan de gemeente Amsterdam gedurende de looptijd van de raamovereenkomst nader te ontwikkelen bestratingsmaterialen aan de scope van deze raamovereenkomst toevoegen. Leverancier en opdrachtgever kunnen tevens besluiten eisen met betrekking tot de toepassing van secundaire vulstoffen, cementvervangers en plafondwaarden van MKI aan te passen op (branchebrede) ontwikkelingen.
Interne identificatiecode: AI 2026-0030
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44113100 Bestratingsmateriaal
Aanvullende classificatie (cpv): 44114200 Betonproducten, 45233293 Plaatsen van straatmeubilair
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1A - Betonstraatstenen
Beschrijving: Betonstraatstenen 0
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Optie tot verlenging van telkens 3 maanden tot maximaal twee jaar of een behaalde spend van € 18 miljoen
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 1B - Duurzame betonstraatstenen
Beschrijving: Duurzame betonstraatstenen 0
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 2A - Betontegels
Beschrijving: Betontegels 0
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Perceel 2B - Duurzame betontegels
Beschrijving: Duurzame betontegels 0
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: Perceel 3A - Gewassen betontegels
Beschrijving: Gewassen betontegels 0
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Titel: Perceel 4A - Betonbanden
Beschrijving: Betonbanden 0
Interne identificatiecode: 6
Perceel: LOT-0007
Titel: Perceel 4B - Duurzame betonbanden
Beschrijving: Duurzame betonbanden 0
Interne identificatiecode: 7