2. Procedure
Procedure
Titel: Burgerzakenapplicatie
Beschrijving: Burgerzakenapplicatie 10 jaar
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72268000 Leveren van software
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie omschrijving in het beschrijvend document 10 jaar
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 72263000 Software-implementatiediensten
Aanvullende classificatie (cpv): 48200000 Software voor netwerken, internet en intranet, 48800000 Informatiesystemen en servers
Opties:
Beschrijving van de opties: Vaste looptijd van 4 jaar met daarna optie tot verlenging van 6x een verlenging van 1 jaar. Maximale looptijd inclusief verlengingen is 10 jaar.