Uitvoering van de benodigde werkzaamheden om alle objecten voldoende en uniform te beveiligen. Daarbij continue afstemming en coördinatie, waar het gaat om de relevante raakvlakken en stakeholders, binnen de keten.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Circa EUR 12.000.000 exclusief btw. Dit bedrag is slechts een indicatie, hieraan kunnen geen rechten worden ontleend.
Inlichtingen over middelen van de Europese Unie De aanbesteding houdt verband met een project en/of een programma dat met middelen van de EU wordt gefinancierd: neen