2. Procedure
Procedure
Titel: Schoonmaak & Services
Beschrijving: Welkom bij de Openbare aanbesteding d.m.v. de Onderhandelingsprocedure met aankondiging voor Schoonmaak & Services t.b.v. Enexis Peroneel B.V.. In de linkerbalk onder Inschrijvingsfase en dan Eerste inschrijving treft u onder het kopje Tenderdocumenten alle documentatie en de Offerteaanvraag. We wensen u heel veel succes bij het opstellen van uw inschrijving.
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden, 90911200 Reiniging van gebouwen, 90919000 Reinigingsdiensten van kantoren, scholen en kantoorapparatuur, 90922000 Ongediertebestrijding
5. Perceel
Perceel: LOT-0000