160538-2023 - MededingingNederland-'s-Gravenhage: Bus- en autobusverhuur met chauffeur
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Europese openbare aanbesteding inzake Besloten Busvervoer in Duitsland en regio Lofer (Oostenrijk) ten behoeve van het ministerie van Defensie
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
60172000 Bus- en autobusverhuur met chauffeur
II.1.4.
Korte beschrijving
De opdracht betreft besloten Busvervoer in geheel Duitsland inclusief omgeving Lofer (Oostenrijk) Met omgeving Lofer wordt verstaan een straal van 75 kilometer om Lofer (Oostenrijk), waarbij het begin- en eindpunt van de rit in Duitsland en/of omgeving Lofer ligt.
De zorgvuldig geraamde waarde over de maximale contractduur van 4 jaar is € 1.000.000,- (inclusief BTW). De zorgvuldig geraamde waarde is geen garantie en kan ook lager uitvallen dan nu voorzien. Op dit moment is het niet de verwachting dat de zorgvuldig geraamde waarde gedurende de overeenkomst overschreden gaat worden. Echter gelet op de mogelijke ontwikkelingen is de maximale aanbestedingswaarde van de opdracht begrensd op € 1.500.000,- (inclusief BTW), dit exclusief de herzieningsclausule(s), zie ook inschrijvingsleidraad paragraaf 1.1.2.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 1 500 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De zorgvuldig geraamde waarde over de maximale contractduur van 4 jaar is € 1.000.000,- (inclusief BTW). De zorgvuldig geraamde waarde is geen garantie en kan ook lager uitvallen dan nu voorzien. Op dit moment is het niet de verwachting dat de zorgvuldig geraamde waarde gedurende de overeenkomst overschreden gaat worden. Echter gelet op de mogelijke ontwikkelingen is de maximale aanbestedingswaarde van de opdracht begrensd op € 1.500.000,- (inclusief BTW), dit exclusief de herzieningsclausule(s), zie ook inschrijvingsleidraad o.a. paragraaf 1.1.2.