2. Procedure
Procedure
Titel: Debietmetingen (Data-as-a-service)
Beschrijving: Het beoogde resultaat van deze Overeenkomst is dat Opdrachtgever geheel in eigen beheer waterbalansen kan opstellen en het eigen modellenlandschap adequaat kan voeden met behulp van gevalideerde debietmeetgegevens afkomstig van de door Opdrachtnemer ingerichte en beheerde debietmeetinrichtingen.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Aanvullende aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 71631440 Debietmeetdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 38421000 Debietmeetuitrusting, 65130000 Exploitatie van watervoorziening, 71351924 Diensten inzake onderwaterexploratie, 72310000 Gegevensverwerkingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000