Repatriëring van stoffelijk overschot naar een vanuit BELGIË en aanverwante diensten
Referentienummer: Mutas-2020/4-F03_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 98370000 Begrafenis- en aanverwante diensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Repatriëring van stoffelijk overschot naar een vanuit BELGIË en aanverwante diensten.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding