2. Procedure
Procedure
Titel: ROK Ondergrondse containers
Beschrijving: Het Voorwerp van aanbesteding betreft de levering en plaatsing van nieuwe of refurbished ondergrondse containers. Waar mogelijk wenst de Aanbestedende Dienst bestaande containers te laten refurbishen door Opdrachtnemer. In sommige gevallen is dat echter niet mogelijk en is vervanging noodzakelijk. zie offerteleidraad. De genoemde geraamde waarde van de opdracht betreft de maximale waarde van de raamovereenkomst voor de maximale duur (4 jaar).
Interne identificatiecode: INK24-10-418
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Gunnen op basis van prijs-kwaliteit. Zie offerteleidraad.
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34928480 Afval- en vuilcontainers en bakken
Aanvullende classificatie (cpv): 44613800 Containers voor afvalmateriaal
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Levering/ Refurbishen van ondergrondse containers
Beschrijving: Het Voorwerp van aanbesteding betreft de levering en plaatsing van nieuwe of refurbished ondergrondse containers. Waar mogelijk wenst de Aanbestedende Dienst bestaande containers te laten refurbishen door Opdrachtnemer. In sommige gevallen is dat echter niet mogelijk en is vervanging noodzakelijk. zie offerteleidraad. de geraamde waarde betreft de maximale waarde van de raamovereenkomst voor de totale duur (4 jaar)
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: verlenging