See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Advisering en begeleiding isolatiemaatregelen eigenaar-bewoners
Beschrijving: De gemeenten wensen een raamovereenkomst overeen te komen met een organisatie die eigenaar-bewoners ertoe kunnen zetten om isolatiemaatregelen aan te brengen aan hun woning door middel van advisering en begeleiding. Opdrachtnemer dient eigenaar-bewoners tevens te adviseren en begeleiden bij de financiering van isolatiemaatregelen. Opdrachtnemer beheert daarvoor een deel van de gelden vanuit de SpUk Lokale Aanpak Isolatie. De omvang wordt bepaald door de omvang van de SpUk uitkering. De volledige omvang van de raamovereenkomst is op dit moment nog niet bekend. Wel is de omvang van de 1e deelopdracht per gemeente bekend: - Gemeente Beverwijk: 458 huishoudens - Gemeente Heemskerk: 404 huishoudens - Gemeente Uitgeest: 200 huishoudens - Gemeente Velsen: 724 huishoudens
Interne identificatiecode: PRJ-2300135
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71314300 Advies inzake efficiënt energiegebruik
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Gemeente Beverwijk
Beschrijving: De gemeente wenst tot een raamovereenkomst overeen te komen met een organisatie die eigenaar-bewoners ertoe kunnen zetten om isolatiemaatregelen aan te brengen aan hun woning door middel van advisering en begeleiding. Opdrachtnemer dient eigenaar-bewoners tevens te adviseren en begeleiden bij de financiering van isolatiemaatregelen. Opdrachtnemer beheert daarvoor een deel van de gelden vanuit de SpUk Lokale Aanpak Isolatie. De maximale waarde van de opdracht wordt bepaald door de hoogte van de SpUk Lokale Aanpak Isolatie. Het is op dit moment niet bekend hoeveel geld er in totaal beschikbaar wordt gesteld aan de gemeente. Op dit moment is de eerste tranche van de SpUk toegekend en hiermee dienen 458 huishoudens een isolatiemaatregel te realiseren. Dit betreft de eerste deelopdracht. De omvang van de eerste deelopdracht wordt gevormd door het tarief per huishouden vermenigvuldigd met 458 huishoudens.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie beschrijving verlengingen.
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Gemeente Heemskerk
Beschrijving: De gemeente wenst tot een raamovereenkomst overeen te komen met een organisatie die eigenaar-bewoners ertoe kunnen zetten om isolatiemaatregelen aan te brengen aan hun woning door middel van advisering en begeleiding. Opdrachtnemer dient eigenaar-bewoners tevens te adviseren en begeleiden bij de financiering van isolatiemaatregelen. Opdrachtnemer beheert daarvoor een deel van de gelden vanuit de SpUk Lokale Aanpak Isolatie. De maximale waarde van de opdracht wordt bepaald door de hoogte van de SpUk Lokale Aanpak Isolatie. Het is op dit moment niet bekend hoeveel geld er in totaal beschikbaar wordt gesteld aan de gemeente. Op dit moment is de eerste tranche van de SpUk toegekend en hiermee dienen 404 huishoudens een isolatiemaatregel te realiseren. Dit betreft de eerste deelopdracht. De omvang van de eerste deelopdracht wordt gevormd door het tarief per huishouden vermenigvuldigd met 404 huishoudens.
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Gemeente Uitgeest
Beschrijving: De gemeente wenst tot een raamovereenkomst overeen te komen met een organisatie die eigenaar-bewoners ertoe kunnen zetten om isolatiemaatregelen aan te brengen aan hun woning door middel van advisering en begeleiding. Opdrachtnemer dient eigenaar-bewoners tevens te adviseren en begeleiden bij de financiering van isolatiemaatregelen. Opdrachtnemer beheert daarvoor een deel van de gelden vanuit de SpUk Lokale Aanpak Isolatie. De maximale waarde van de opdracht wordt bepaald door de hoogte van de SpUk Lokale Aanpak Isolatie. Het is op dit moment niet bekend hoeveel geld er in totaal beschikbaar wordt gesteld aan de gemeente. Op dit moment is de eerste tranche van de SpUk toegekend en hiermee dienen 200 huishoudens een isolatiemaatregel te realiseren. Dit betreft de eerste deelopdracht. De omvang van de eerste deelopdracht wordt gevormd door het tarief per huishouden vermenigvuldigd met 200 huishoudens.
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Perceel 4: Gemeente Velsen
Beschrijving: De gemeente wenst tot een raamovereenkomst overeen te komen met een organisatie die eigenaar-bewoners ertoe kunnen zetten om isolatiemaatregelen aan te brengen aan hun woning door middel van advisering en begeleiding. Opdrachtnemer dient eigenaar-bewoners tevens te adviseren en begeleiden bij de financiering van isolatiemaatregelen. Opdrachtnemer beheert daarvoor een deel van de gelden vanuit de SpUk Lokale Aanpak Isolatie. De maximale waarde van de opdracht wordt bepaald door de hoogte van de SpUk Lokale Aanpak Isolatie. Het is op dit moment niet bekend hoeveel geld er in totaal beschikbaar wordt gesteld aan de gemeente. Op dit moment is de eerste tranche van de SpUk toegekend en hiermee dienen 724 huishoudens een isolatiemaatregel te realiseren. Dit betreft de eerste deelopdracht. De omvang van de eerste deelopdracht wordt gevormd door het tarief per huishouden vermenigvuldigd met 724 huishoudens.
Interne identificatiecode: 4