See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Punctuele opdracht voor de bouw van een gecentraliseerd wapenmagazijn in het Complex Zuid te Leopoldsburg
Beschrijving: De onderhavige overheidsopdracht is een punctuele overeenkomst voor de nieuwbouw van een wapenmagazijn in het Complex Zuid te Leopoldsburg, inclusief atelier, administratieve zone, leslokalen, sanitair.
Interne identificatiecode: 25IP004
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 25IP004 - 1
Interne identificatiecode: 1