Soort aanbestedende dienst Publiekrechtelijke instelling
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
NU Summa - Inhuur Teamleider ICT servicedesk en functioneel beheer
Referentienummer: T14339
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.1.4.
Korte beschrijving
Deze opdracht komt voort uit het DAS Inhuur - Facilitair en ICT Projectleiders. De opdracht gaat om het inzetten van een Teamleider ICT servicedesk en functioneel beheer ten behoeve van het Summa College.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Inlichtingen over middelen van de Europese Unie De aanbesteding houdt verband met een project en/of een programma dat met middelen van de EU wordt gefinancierd: neen