2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het uitvoeren van technisch onderhoud en kleine herstellingswerken aan buiteninfrastructuur en het vervoeren van tegels en steenpuin op het grondgebied van Leuven.
Beschrijving: Deze opdracht betreft het afsluiten van een raamovereenkomst voor het technisch onderhoud en herstellingswerken aan signalisatie (Amsterdammer, verkeerspaal, beugel, …), voetpaden en lijnvormige elementen, tegeltaxi-diensten en klussen en herstellingen op afroep op het grondgebied van Leuven. De toegang tot de opdracht is voorbehouden aan sociale werkplaatsen en aan ondernemers die de maatschappelijke en professionele integratie van gehandicapten of kansarmen tot doel hebben. Werkplaatsen, ondernemers en programma's die beantwoorden aan gelijkaardige voorwaarden worden ook aanvaard.
Interne identificatiecode: AKD-2024/145_b
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: AKD-2024/145_b - 1
Interne identificatiecode: 1