See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor de levering van fruitsap, wijn en Oostendse bieren voor een periode van maximum 4 jaar
Beschrijving: Deze opdracht omvat het sluiten van een raamovereenkomst met 1 opdrachtnemer. Om de opdrachtdocumenten te kunnen downloaden wordt u gevraagd een e-mailadres op te geven. Op dit e-mailadres zal alle eventuele communicatie gevoerd worden tijdens de plaatsingsprocedure, zoals daar zijn de eventuele vragen en antwoorden, ontbrekende pagina's of documenten,... Het is in uw belang dat u de opdrachtdocumenten via de link vermeld in het publicatiebericht downloadt en een geldig e-mailadres opgeeft.
Interne identificatiecode: PPP03T-8395/6153/6310.L.011
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15900000 Dranken, tabak en aanverwante producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Wijn
Beschrijving: Wijn
Interne identificatiecode: 6310.L.011 1_1
Aanvullende classificatie (cpv): 15950000 Niet-gedistilleerde gegiste dranken, 15980000 Niet-alcoholische dranken, 15930000 Wijnen, 15931100 Mousserende wijn
Perceel: LOT-0002
Titel: Fruitsap
Beschrijving: Fruitsap
Interne identificatiecode: 6310.L.011_2
Aanvullende classificatie (cpv): 15321000 Vruchtensappen
Perceel: LOT-0003
Titel: Blond Oostends bier 1
Beschrijving: Blond Oostends bier 1
Interne identificatiecode: 6310.L.011 3_3
Aanvullende classificatie (cpv): 15950000 Niet-gedistilleerde gegiste dranken, 15961000 Bier
Perceel: LOT-0004
Titel: Blond Oostends bier 2
Beschrijving: Blond Oostends bier 2
Interne identificatiecode: 6310.L.011_4
Aanvullende classificatie (cpv): 15961000 Bier, 15950000 Niet-gedistilleerde gegiste dranken