161746-2026 - Resultaat
België – Reclame- en marketingdiensten – Knip, Kras, Win 2026 (voorheen bekend onder de naam ‘Geknipt om te winnen’)
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Knip, Kras, Win 2026 (voorheen bekend onder de naam ‘Geknipt om te winnen’)
Beschrijving: De eindjes van het festivalbandjes kunnen worden geknipt op de stand Win for Life, in ruil voor een exclusief festival krasbiljet met een unieke code. Met dit krasbiljet kunnen de deelnemende festivalgangers, die 18 jaar en ouder zijn, producten van Win for Life, een eco-zonnebril of een eco-waaier gadget winnen. In 2026 zal dit concept uitgevoerd worden op elf festivals vanaf midden juni tot en met begin september.
Interne identificatiecode: FIN/PRO/2026/01
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79340000 Reclame- en marketingdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: De eindjes van het festivalbandjes kunnen worden geknipt op de stand Win for Life, in ruil voor een exclusief festival krasbiljet met een unieke code. Met dit krasbiljet kunnen de deelnemende festivalgangers, die 18 jaar en ouder zijn, producten van Win for Life, een eco-zonnebril of een eco-waaier gadget winnen. In 2026 zal dit concept uitgevoerd worden op onderstaande elf festivals vanaf midden juni tot en met begin september.
Interne identificatiecode: FIN/PRO/2026/01 - 1