161909-2025 - Resultaat
België – Programmeertalen en tools – Platform voor fondsenwerving
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Platform voor fondsenwerving
Beschrijving: Vanuit de VRT zijn we op zoek naar een partner die ons een online platform voor fondsenwerving kan leveren in het kader van De Warmste Week. Het dient een platform te zijn waar actievoerders en goede doelen hun deelname kunnen beheren en waar campagnes kunnen worden opgeladen. Belangrijke features zijn: - Het registreren van acties en het bijhouden van de opbrengsten hiervan. Ook het overmaken van deze opbrengsten (zoveel mogelijk via online betalingen) moet door het platform gefaciliteerd worden. - De mogelijkheid voorzien om op makkelijke wijze (QR codes) giften over te maken aan een bepaalde actie of aan De Warmste Week in zijn geheel. - Het bieden van een betalings-API die kan geïntegreerd worden in andere delen van de online aanwezigheid van De Warmste Week. (denk aan "Vraag een plaat aan") - Het opvolgen of vrijwilligers reeds de opbrengsten van hun acties overgemaakt hebben moet op een makkelijke wijze mogelijk zijn. - De op het platform vergaarde data moet geëxporteerd kunnen worden naar andere interne VRT platformen. - Gebruikers worden via geautomatiseerde mails op de hoogte gehouden rond hun campagnes en betalingen. Het platform zal intensief gebruikt worden door mensen die De Warmste Week willen steunen. Alle informatie die op deze manier verzameld wordt, vormt de basis voor de mediacontent die over de actie zal gemaakt worden. Verschillende teams (radio- online en tv-redacties, callcenter, Koning Boudewijn Stichting, ...) zullen dus elk op een andere manier met deze database aan de slag gaan. Dit platform wordt heel intensief gebruikt door de bezoekers, redacties, productie, ... dus het moet ook bestand zijn tegen hoge volumes. Dit platform zal gebruikt worden door alle mogelijke doelgroepen. Alle onderdelen van dit platform die beschikbaar zijn voor de bezoekers moeten dan ook toegankelijk zijn voor mensen met een beperking. Er is veel persoonlijke data die beschikbaar is op dit platform waardoor security een belangrijk onderdeel is.
Interne identificatiecode: 2024/OO/285
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48980000 Programmeertalen en tools
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1