Welkom op het DAS voor de levering van Desktops voor STOPOZ te Heemstede. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse producten ingekocht op het gebied van desktops en toebehoren. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend vooralle percelen
De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle Desktops en toebehoren die nodig zijn voor een organisatie als STOPOZ met 2100 leerlingen en 220 medewerkers.
Looptijd van de opdracht, de raamovereenkomst of het dynamische aankoopsysteem Aanvang: 13/03/2023Einde: 31/07/2029
Deze opdracht kan worden verlengd: neen