162087-2026 - Mededinging
België – Loonadministratiediensten – Raamovereenkomst voor de aanstelling van een sociaal secretariaat
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor de aanstelling van een sociaal secretariaat
Beschrijving: Raamovereenkomst voor de aanstelling van een sociaal secretariaat
Interne identificatiecode: PPP18I-85/6044/2026/061
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79211110 Loonadministratiediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2026/061_1
Aanvullende classificatie (cpv): 79631000 Personeels- en loonlijstdiensten, 79414000 Advies inzake personeelsbeheer, 72263000 Software-implementatiediensten