CPV-code hoofdcategorie 90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Schoonmaakdiensten, leveringen supplies en glasbewassing van bemande verkeerscentrales
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 90911000 Reiniging van woningen en gebouwen en glazenwassersdiensten, 55520000 Cateringdiensten, 45452000 Reiniging van de buitenmuren van gebouwen, 90919100 Reiniging van kantooruitrusting
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Facilitaire diensten op bemande posten van de Schelderadarketen, MRCC en UKZ