2. Procedure
Procedure
Titel: Assessments ABD
Beschrijving: DGABD is op zoek naar een aanbieder ten behoeve van de selectie- en ontwikkelassessments voor de doelgroepen van DGABD De geraamde opdrachtwaarde is € 3.100.000,00.
Interne identificatiecode: 201865002.001.127
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79600000 Recruteringsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79610000 Plaatsing van personeel, 79630000 Personeelsdiensten, met uitzondering van plaatsing en "outplacement"
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Assessments ABD-mangers en ABD-topmanagers
Beschrijving: Het gaat binnen dit perceel om: • Selectieassessments voor de doelgroepen ABD-managers en ABD-top managers; • Ontwikkelassessments voor de doelgroepen ABD-managers en ABD-top managers; • Rapportages; • Aanvullende diensten. Mede gebaseerd op ervaringscijfers van de afgelopen jaren en de verwachte toekomstige behoefte, is de omvang van de Opdracht geraamd. Om te voorkomen dat de contractuele maximumwaarde tussentijds wordt overschreden en de raamovereenkomst voor het beoogde einde van de looptijd haar effect zou verliezen, noemen we ook een maximale opdrachtwaarde.
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 79634000 Diensten voor loopbaanbegeleiding
Aanvullende classificatie (cpv): 79630000 Personeelsdiensten, met uitzondering van plaatsing en "outplacement"
Perceel: LOT-0002
Titel: Assessments Top-Management Groep (TMG)
Beschrijving: Het gaat binnen dit perceel om: • Selectieassessments voor de doelgroep TMG; • Ontwikkelassessments voor de doelgroep TMG; • Rapportages; • Aanvullende diensten. Mede gebaseerd op ervaringscijfers van de afgelopen jaren en de verwachte toekomstige behoefte, is de omvang van de Opdracht geraamd. Om te voorkomen dat de contractuele maximumwaarde tussentijds wordt overschreden en de raamovereenkomst voor het beoogde einde van de looptijd haar effect zou verliezen, noemen we ook een maximale opdrachtwaarde.
Interne identificatiecode: 2