162670-2025 - Mededinging
Nederland – Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie – ABG258 - Projectbesluit Putten-Voorthuizen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten - Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: ABG258 - Projectbesluit Putten-Voorthuizen
Beschrijving: De provincie zoekt een landschapsarchitect, ecoloog en vergunningenspecialist die fungeren als aanspreekpunt en deskundige om de verschillende infraprojecten in relatie tot de aspecten landschap, ecologie, natuurwetgeving en –beleid van adviezen te voorzien. Deze persoon of personen fungeren als aanspreekpunt (max. 4 personen) en zorgen voor de coördinatie en afstemming van werkzaamheden naar het eigen bureau. Vanuit de opdrachtgever is er per project een projectmanager aangewezen. De projectmanager bepaalt per project hoe een project wordt uitgevoerd en welke werkzaamheden benodigd zijn.
Interne identificatiecode: 2014-014483
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Aanvullende aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
Aanvullende classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs, 71311300 Adviezen inzake infrastructuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000