16296-2026 - Resultaat
Nederland – Bedrijfswagens – Levering vier bedrijfswagens
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Levering vier bedrijfswagens
Beschrijving: De opdracht bestaat uit het leveren van vier bedrijfswagens. Deze bedrijfswagens betreffen diesel bedrijfswagens met dubbele cabine en open laadbak GVW3500. De dubbele cabine dient ingericht te worden met een gereedschapsruimte in het achterste gedeelte. Dit houdt in dat het achterste deel van de cabine niet als zitplaats wordt benut, maar als een afgesloten ruimte waarin gereedschap opgeslagen kan worden. De open laadbak dient voorzien te worden van een kraan met een tilgewicht van 200kg op 4,2 meter hoogte. Vier bedrijfswagens
Interne identificatiecode: 2025-S12E
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34144700 Bedrijfswagens
Aanvullende classificatie (cpv): 34200000 Voertuigcarrosserieën, aanhangwagens of opleggers
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1