2. Procedure
Procedure
Titel: Basisregistratie Adressen en Gebouwen
Beschrijving: De inkoop door middel van een aanbesteding voor een BAG-applicatie. .
Interne identificatiecode: PRJ-2400248
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: .
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72260000 Diensten in verband met software
Aanvullende classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: BAG-applicatie voor gemeente Noordwijk .
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Optie tot 7 keer een jaar verlengen.