2. Procedure
Procedure
Titel: Levering en installatie van tandheelkundige units met toebehoren en afzuiginstallatie
Beschrijving: Deze opdracht omvat het afsluiten van een raamovereenkomst (4 jaar) voor de levering en plaatsing van tandheelkundige units en afzuiginstallaties (met preventief onderhoud). In eerste instantie heeft dit betrekking op de nieuwbouw voor de Tandheelkundige Dienst van UZ Leuven. De tandheelkundige installatie voor de nieuwbouw bestaat uit: - 101 (V.H.) tandheelkundige units, elk bestaande uit een vaste tandartsstoel met behandeleenheid - Een centrale natte afzuiginstallatie inclusief amalgaamafscheiding (gekoppeld aan een overeenkomst voor het uitvoeren van preventief onderhoud) - Een extra houder voor afzuigleidingen voor de box hospital dentistry waar geen vaste tandartsstoel geplaatst zal worden. De 101 vaste tandartsstoelen omvatten een vermoedelijke hoeveelheid van 91 stoelen voor de Dienst Tandheelkunde en 10 stoelen voor de Dienst Mond- Kaak en Aangezichtschirurgie (MKA), elk met hun eigen specificaties. De opdracht omvat geen geïntegreerde orale scanners, frezen, beeldschermen en tandheelkundige onderzoekslampen. De eerste levering met installatie wordt verwacht (vermoedelijk) in 2029. De Aanbesteder zal een half jaar op voorhand meer informatie over de geplande installatiedatum verschaffen. Deze tandheelkundige installatie dient uiterlijk operationeel te zijn 42 kalenderdagen na afroep. Wat het leveren van onderhoudsdiensten betreft, zal de Ondernemer instaan voor de volgende prestaties: - Afzuiginstallatie: o Preventief onderhoudscontract dat ingaat vanaf de datum van de voorlopige oplevering van de tandheelkundige installatie en dit voor een termijn van 15 jaar. Deze overeenkomst is opzegbaar door de aanbesteder op elk ogenblik mits het naleven van een opzegtermijn van 3 maanden die ingaat de dag na het versturen van het aangetekend schrijven. De prijs voor dit preventief onderhoud wordt gedurende de waarborgperiode geacht begrepen te zijn in de aankoopprijs. Na de definitieve oplevering zal de prijs voor het onderhoudscontract jaarlijks worden gefactureerd aan het einde van elke 12 maandelijkse periode o Interventies bij defecte tandheelkundige installatie: in geval van storingen of defecte tandheelkundige installatie – om welke reden dan ook - zal van de Ondernemer verwacht worden dat deze zo spoedig als mogelijk alles in het werk stelt om de installatie terug gerepareerd te krijgen. Deze prestaties zullen worden afgerekend in regie (dus geen forfaitair bedrag per jaar) - Tandheelkundige Units: o De Ondernemer zal na de voorlopige oplevering overgaan tot het geven van opleiding zodat het uitvoeren van het preventief onderhoud alsook de meest voorkomende correctieve interventies kunnen gebeuren door de Aanbesteder o Levering van 1 onderhoudskit per unit per jaar o Interventies bij defecte Tandheelkundige Installaties die niet door de Aanbesteder verholpen kunnen worden zullen door de Ondernemer in regie (geen contract met jaarlijkse betaling) De Aanbesteder behoudt zich het recht voor gedurende deze looptijd van 4 jaar ook nog eventuele andere leveringen van units (dus buiten de initiële leveringen voor de nieuwbouw Tandheelkundige Diensten) af te roepen. De termijn van 4 jaar van de raamovereenkomst vangt aan op het moment van de eerste afroep. Gelet de levensduur van de units zal het contract voor preventief onderhoud van de afzuiginstallatie een looptijd hebben van 15 jaar. Deze zal aanvangen vanaf de voorlopige oplevering van de installatie. De overeenkomst voor interventies bij defecte Tandheelkundige Installaties zal aanvangen vanaf de voorlopige oplevering en zal worden afgerekend (na de waarborgperiode) telkens in regie.
Interne identificatiecode: PPP0WC-607/6120/P8782
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33192400 Tandartsunits
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: P8782_1
Belangrijkste classificatie (cpv): 33130000 Instrumentarium en apparatuur voor tandheelkundig en daaronder vallend gebruik
Aanvullende classificatie (cpv): 33192400 Tandartsunits, 33100000 Medische apparatuur