2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst levering Schoolmeubilair PO
Beschrijving: Het doel van deze aanbesteding is contracteren van minimaal twee Opdrachtnemers en maximaal drie Opdrachtnemer die bijdragen in het realiseren van een duurzame, flexibele en toekomstgerichte inrichting van schoolmeubilair voor Sophia Scholen. De realisatie per project wordt in mini-competities onder de gecontracteerde Opdrachtnemers uitgezet. De uiteindelijke levering moet bijdragen aan een optimale leer- en werkomgeving, waarbij functionaliteit, duurzaamheid en keuzevrijheid van scholen centraal staan. Het betreft een raamovereenkomst met minimaal twee partijen, waarbinnen mini-competities wordt uitgevoerd indien er behoefte is aan schoolmeubilair. De totale opdrachtwaarde voor de maximale looptijd van de Overeenkomst wordt op dit moment geraamd op 2.475.000 euro (exclusief BTW).
Interne identificatiecode: 2026-SOPEUM14
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39160000 Schoolmeubilair
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: er is geen sprake van opties