163170-2023 - MededingingBelgië-Brussel: Installeren van verlichting en signaleringssystemen
Aankondiging van een opdracht
Werken
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Vernieuwen van wegverlichting langs autosnelwegen in het Vlaams Gewest. Perceel 1: opdrachten in de provincie Antwerpen Perceel 2: opdrachten in de provincie Limburg Perceel 3: opdrachten in de provincie Oost-Vlaanderen Perceel 4: opdrachten in de provincie Vlaams-Brabant Perceel 5: opdrachten in de provincie West-Vlaanderen
Referentienummer: AWV VWT-VWT/EW/2023/1-F02_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
45316000 Installeren van verlichting en signaleringssystemen
II.1.4.
Korte beschrijving
Deze opdracht heeft als voorwerp:
- het verwijderen van bestaande verlichtingstoestellen met hun bijhorende voorschakelapparatuur en bekabeling tot aan de klemmenblok in de mast;
- het vervangen van verouderde montageplaten in de mast;
- het leveren, plaatsen, in dienst stellen en inventariseren van nieuwe led-verlichtingstoestellen op die locaties waar er conform de lichtvisie verlichting moet branden incl. het leveren, installeren, configureren en in dienst stellen van een module voor afstandsbediening en -bewaking;
- het verwijderen van masten op die plaatsen waar er volgens de lichtvisie snelwegen geen verlichting meer moet branden;
- het onderhoud tijdens de waarborgperiode op de geplaatste apparatuur.
hoofdzakelijk langs autosnelwegen in het Vlaams gewest.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel 1: Opdrachten in provincie Antwerpen
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
31500000 Verlichtingsuitrusting en elektrische lampen, 34928500 Straatverlichtingsuitrusting, 34990000 Controle-, veiligheids-, signalerings- en verlichtingsinstallaties, 45316000 Installeren van verlichting en signaleringssystemen, 45316110 Installeren van straatverlichtingsuitrusting
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Perceel 2: opdrachten in de provincie Limburg
Perceel nr.: 2
Perceel 3: Opdrachten in provincie Oost-Vlaanderen
Perceel nr.: 3
Perceel 4: Opdrachten in provincie Vlaams-Brabant
Perceel nr.: 4
Perceel 5: Opdrachten in provincie West-Vlaanderen
Perceel nr.: 5