16346-2024 - Resultaat
Nederland – Kranen, mobiele hijsinstallaties en transportwagens met kraan – Vrachtwagen 8x2 met containerafzet-installatie en kraan
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Vrachtwagen 8x2 met containerafzet-installatie en kraan
Beschrijving: Levering van een (1) Vrachtwagen 8 x 2 met containerafzet-installatie en kraan overeenkomstig het programma van eisen 1 vrachtwagen 8 x 2 met containerafzet-installatie en kraan overeenkomstig het programma van eisen
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 42414000 Kranen, mobiele hijsinstallaties en transportwagens met kraan
Aanvullende classificatie (cpv): 34142000 Kranen en containerladers, 34210000 Voertuigcarrosserieën
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Levering van 1 vrachtwagen 8x2 met containerafzet-installatie en kraan Levering van 1 vrachtwagen 8x2 met containerafzet-installatie en kraan
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Optioneel: onderhoudscontract aangeboden voor de duur van 8 jaar met 25.000 kilometer per jaar. Dit onderhoudscontract telt niet mee bij het gunningscriterium prijs.