2. Procedure
Procedure
Titel: Snoeien bomen Tongelre en Centrum
Beschrijving: Het doel van de onderhavige Opdracht is het op beeld brengen en houden (snoeien) van bomen in de stadsdelen - Tongelre (perceel 1; en - Centrum (perceel 2). van de gemeente Eindhoven. LET OP! Deze aanbesteding bestaat uit 2 percelen, één per stadsdeel. Per perceel wordt een Opdracht verstrekt. Werkzaamheden: Begeleiding snoei niet vrijuit groeiende bomen (beheersen boombeeld) Tongelre: Ja | Centrum: ja Onderhoud snoei niet vrijuit groeiende bomen (beheersen boombeeld) Tongelre: Ja | Centrum: ja Onderhoud snoei vrijuit groeiende bomen (beheersen boombeeld) Tongelre: Ja | Centrum: ja Begeleiding snoei vrijuit groeiende bomen buitengebied Tongelre: Ja | Centrum: Nee Onderhoud snoei vrijuit groeiende bomen buitengebied Tongelre: Ja | Centrum: Nee Snoeien vormbomen Tongelre: Ja | Centrum: ja Bijkomende werkzaamheden Tongelre: Ja | Centrum: ja Controle en registratie snoeitoestand Tongelre: Ja | Centrum: ja Werkzaamheden flora en fauna Tongelre: Ja | Centrum: ja Het treffen van verkeersmaatregelen Tongelre: Ja | Centrum: ja Werk algemene aard Tongelre: Ja | Centrum: ja
Interne identificatiecode: 6105024
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77341000 Snoeien van bomen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Snoeien bomen "Tongelre "
Beschrijving: Het doel van dit perceel is het op beeld brengen en houden (snoeien) van bomen in het stadsdeel: 'Tongelre ' van de gemeente Eindhoven. Voor werkzaamheden zie uitgebreide kenmerken.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verleningsopties zoals omschreven bij de percelen.
Perceel: LOT-0002
Titel: Snoeien bomen "Centrum"
Beschrijving: Het doel van dit perceel is het op beeld brengen en houden (snoeien) van bomen in het stadsdeel: 'Centrum' van de gemeente Eindhoven. Voor werkzaamheden zie uitgebreide kenmerken.
Interne identificatiecode: 2