163724-2024 - Resultaat
België – Diensten voor het vervoeren van slib – Afvoeren en verwerken van rioolkolkenslib
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Afvoeren en verwerken van rioolkolkenslib
Beschrijving: Het voorwerp van dit bestek is het afvoeren en verwerken van een hoeveelheid rioolkolkenslib, dat verontreinigd is met PFAS, zware metalen, minerale olie en PAK, aanwezig op de voormalige stortplaats van Interwaas gelegen aan de Kattestraat +18/20 te Sint-Gillis-Waas conform alle regelgeving en codes van goede praktijk die erop van toepassing zijn. Het af te voeren volume rioolkolkenslib wordt onderverdeeld in een gestockeerde hoeveelheid van ong. 11.000m3 die rechtstreeks kan geladen worden en ongeveer dezelfde hoeveelheid die in het verleden over het terrein werd uitgespreid (over een oppervlakte van ongeveer 5ha) die zal moeten afgeschraapt en verzameld worden vooraleer te kunnen afvoeren.
Interne identificatiecode: PPP1BL-58/4016/2023/031
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: ja
Rechtvaardiging voor de versnelde procedure: Hoogdringendheid
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90513700 Diensten voor het vervoeren van slib
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Afvoeren en verwerken van rioolkolkenslib
Interne identificatiecode: 2023/031
Aanvullende classificatie (cpv): 90513900 Diensten voor slibstorting