See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Ondersteuning en vormgeving ten behoeve van Routenetwerken
Beschrijving: Aanbestedende dienst wenst voor beide percelen één leverancier te contracteren
Interne identificatiecode: 2023-001595
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 63712200 Beheer van wegen
Aanvullende classificatie (cpv): 22114300 Kaarten, 71354000 Cartografiediensten, 71356300 Technische ondersteuningsdiensten, 79933000 Ontwerpondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Ondersteuning en vormgeving Routenetwerken;
Beschrijving: Aanbestedende dienst wenst met één leverancier een raamovereenkomst aan te gaan voor de vormgeving en ontwikkeling van materialen t.b.v. routenetwerken. Leverancier is verantwoordelijk voor het leveren van de reclame-, communicatie- en vormgevingsdiensten voor de kaartleveringen. Onderdeel van de dienstverlening is het ontwikkelen van middelen voor Recreatieschap Twente. Dit houdt in: het ontwikkelen van iconen en illustraties, het vervaardigen van stickers, borden, panelen, routekaarten, visitekaartjes, posters, bestelformulieren, catalogi en handboeken. Aanbestedende dienst wil een partnerschap aangaan met een leverancier welke Aanbestedende dienst met haar kennis kan ontzorgen in de ondersteuning en vormgeving van routesystemen- en netwerken. Aanbestedende dienst wenst een flexibele instelling in communicatie met de stakeholders van de routenetwerken. Een onderdeel van de raamovereenkomst is een detachering (minimaal 1 tot 2 dagen per week) van een productmanager. Zie bijlage VIII voor de functiebeschrijving van productmanager. De overeenkomst heeft een totale duur van vier (4) jaar met tweemaal (2) één jaar verlengingsoptie. De overeenkomst treed in op 1 januari 2024 en eindigt van rechtswege op 31 december 2029. Alleen de Aanbestedende Dienst kan beslissen of er gebruik gemaakt wordt van de optie tot verlenging. De verlenging houdt in dat de Opdrachtgever de Overeenkomst onder gelijkblijvende condities voorzet. Na afloop van de verlengingsopties eindigt de Overeenkomst van rechtswege zonder dat opzegging is vereist. Op basis van de spend van afgelopen jaren verwacht Aanbestedende dienst een totale waarde van €450.000,- over een periode van zes (6) jaar. De maximale waarde van de raamovereenkomst (150%) bedraagt €675.000,-. Aan dit bedrag kunnen geen rechten worden ontleend.
Perceel: LOT-0002
Titel: Cartografie en levering kaartproducten
Beschrijving: Aanbestedende dienst wenst met één leverancier een raamovereenkomst aan te gaan voor cartografiedienstverlening van routenetwerken en levering van kaartproducten. Onder deze dienstverlening wordt verstaan: het beheren van geodata, huisstijl en kaartmaterialen, kaartleveringen, het ontwerpen van de basisproducten van Routenetwerken, drukken basisproducten en adviseren. Hiertoe behoren ook het adviseren en voorstellen van de ondergronden. Aanbestedende dienst heeft een grote hoeveelheid basismateriaal beschikbaar, zoals huisstijl, cartografiestijl, kaartdata, basis- en productbestanden voor borden, panelen, stickers. Voorbeelden hiervan worden op een later moment verstrekt. De overeenkomst heeft een totale duur van vier (4) jaar met tweemaal (2) één jaar verlengingsoptie. De overeenkomst treedt in op 1 januari 2024 en eindigt van rechtswege op 31 december 2029. Alleen de Aanbestedende Dienst kan beslissen of er gebruik gemaakt wordt van de optie tot verlenging. De verlenging houdt in dat de Opdrachtgever de Overeenkomst onder gelijkblijvende condities voorzet. Na afloop van de verlengingsopties eindigt de Overeenkomst van rechtswege zonder dat opzegging is vereist. Op basis van de spend van afgelopen jaren verwacht aanbestedende dienst een totale waarde van €172.800 over een periode van zes (6) jaar. De maximale waarde van de raamovereenkomst (150%) bedraagt €259.200,-. Aan dit bedrag kunnen geen rechten worden ontleend.