163861-2026 - Mededinging
Nederland – Gezondheidsdiensten – DAS - (para-) medische dienstverlening
Aankondiging van een opdracht – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: DAS - (para-) medische dienstverlening
Beschrijving: RIVM heeft een structurele en terugkerende behoefte aan (para-) medische dienstverlening voor o.a. haar mensgebonden/klinische studies. Het verlenen van opdrachten voor deze diensten via een Dynamisch Aankoop Systeem is een efficiënte manier om in deze behoefte te voorzien voor zowel het RIVM als voor ondernemers. Daarom is het IUC-RIVM voornemens om middels deze aanbesteding een Dynamisch Aankoop Systeem (DAS) in te stellen voor de verlening van diverse (para-)medische diensten. De voor deze aanbesteding specifieke documenten kunt u terugvinden via de vragenlijsten. Het toelatingsdocument geeft een overall beeld.
Type procedure: Niet-openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Deze DAS wordt ingesteld via een zgn. niet-openbare Europese aanbesteding. Toelating gebeurt in de eerste fase. Toegelaten ondernemers ontvangen uitvragen waarop ze een offerte mogen indienen.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85100000 Gezondheidsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79624000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van verpleegkundig personeel, 79625000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van medisch personeel, 85141000 Diensten verleend door medisch personeel, 85141200 Diensten verleend door verpleegkundigen, 85141220 Adviesdiensten verleend door verpleegkundigen, 85142000 Paramedische diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties:
Beschrijving van de opties: zie de herzieningsclausules in het Toelatingsdocument