See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Maaibestek Gemeente Oss 2026-2029
Beschrijving: De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit: - maaien op frequentie van intensief gras; - maaien op frequentie van ruw, extensief, ecologisch gras, maaien van verhoogde bakken, bermen, wadi's, sloten, veiligheidshoeken en het schonen en maaien van hondenuitlaatvelden; - bijmaaien van bomen en obstakels; - verwijderen en opruimen van zwerfafval. zie bestek IBOR 012-25
Interne identificatiecode: IBOR 012-25
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Maaibestek Gemeente Oss 2026-2029 - Perceel 1
Beschrijving: Maaibestek Gemeente Oss 2026-2029 - Perceel 1 Zie perceel 1 van bestek IBOR 012-25 en bijlage XIII Areaal- en resultaatshoeveelheden - perceel 1.
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Maaibestek Gemeente Oss 2026-2029 - Perceel 2
Beschrijving: Maaibestek Gemeente Oss 2026-2029 - Perceel 2 Zie perceel 2 van bestek IBOR 012-25 en bijlage XIII Areaal- en resultaatshoeveelheden - perceel 2.
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Maaibestek Gemeente Oss 2026-2029 - Perceel 3
Beschrijving: Maaibestek Gemeente Oss 2026-2029 - Perceel 3 Zie perceel 3 van bestek IBOR 012-25 en bijlage XIII Areaal- en resultaatshoeveelheden - perceel 3.
Interne identificatiecode: 3