2. Procedure
Procedure
Titel: Inhuur Grondbankdiensten
Beschrijving: De Aanbestedende Dienst is op zoek naar naar één Opdrachtnemer voor de locatie Krijgsman, waarbij de gemeente Amstelveen op professionele en duurzame wijze wordt ontzorgt wat betreft dienstverlening op het terrein van grondbankdiensten: het fysiek verwerken van materiaalstromen en terreinonderhoud. De opdrachtwaarde wordt getoond bij aankondiging van de opdracht.
Interne identificatiecode: 2023-0018
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 70332100 Beheer van grond
Aanvullende classificatie (cpv): 45112000 Graafwerkzaamheden en grondverzet
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: -
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging van de overeenkomst.