2. Procedure
Procedure
Titel: Verwerken vliegas en residu van de rookgaswassing van de afvalenergiecentrale
Beschrijving: Verwerken vliegas en residu van de rookgaswassing van de afvalenergiecentrale
Interne identificatiecode: PPP0DJ-528/6009/2026/03
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90000000 Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2026/03_1
Aanvullende classificatie (cpv): 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval