2. Procedure
Procedure
Titel: Locatiemanagement noodopvang asielzoekers
Beschrijving: Locatiemanagement noodopvang asielzoekers Betreft een periode van 180 dagen, 150 personen
Interne identificatiecode: *
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79400000 Adviezen inzake bedrijfsvoering en management, en aanverwante diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Locatie management
Beschrijving: Locatie management noodopvang asielzoekers 180 dagen, 150 personen
Interne identificatiecode: 1