Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Raamovereenkomst voor de korte termijn huur van diverse alternerende systemen ter preventie van decubitus
Referentienummer: Algemeen Ziekenhuis Jan Palfijn-VP-2022-04-F03_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 39143112 Matrassen
II.1.4.
Korte beschrijving
Overheidsopdracht tot het afsluiten van een raamovereenkomst voor de (korte termijn) huur van antidecubitus matrasvervangende systemen en zitkussens voor diverse verpleegafdelingen van het AZ Jan Palfijn Gent AV.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 39143112 Matrassen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
cf. opdrachtdocumenten